Rejestracja i logowanie

OTOZ Animals szuka domu dla Krecika ZDJĘCIA]

Wydarzenia 28-03-2018 Autor: ToP Foto: OTOZ Animals Płock
0

Płocki oddział Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Animals poszukuje domu dla swojego nowego podopiecznego – ośmiomiesięcznego Krecika, który już zdążył przekonać się, że ludzie potrafią być okrutni.

Od pierwszych dni życia Krecika jego całym światem były dziurawa buda i krótki łańcuch. Wychudzony psiak pozostawiony był bez wody, jedynie z górą suchego chleba leżącego zbyt daleko, by móc go dosięgnąć. Jedynym jego schronieniem była buda, w której hulał wiatr. 
Gdy pojawiła się ekipa OTOZ Animals, był panicznie przestraszony. Trzeba było go siłą wyciągać z budy. I odrywać od starej marynarki, która dawała mu poczucie względnego bezpieczeństwa. 
Krecik niesamowicie bał się ludzi, był mocno wycofany. W tymczasowym domu wraca jednak do formy i powoli zaczyna przezwyciężać swoje lęki. Nie jest już szczeniakiem sparaliżowanym przez strach, ale rozbrykanym, radosnym psiaczkiem.
Płocki oddział OTOZ Animals poszukuje dla Krecika nowego domu tymczasowego z opcją pozostania w nim na stałe. Na razie psiak nie może być formalnie adoptowany, gdyż odebrany był w asyście policji poprzedniemu właścicielowi i konieczne jest wdrożenie wszystkich związanych z tym procedur. Jeśli dotychczasowy właściciel nie zechce dobrowolnie zrzec się praw do swojego zwierzaka, konieczne będzie wdrożenie w tej sprawie odpowiednich procedur administracyjnych. 

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->