Rejestracja i logowanie

Trzej kontuzjowani po meczu z Wybrzeżem

Wydarzenia 28-03-2018 Autor: ToP
0

Sime Ivić, Maciej Gębala i Jose Guilherme de Toledo doznali kontuzji  w meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Najpoważniej wygląda uraz Chorwata, który może pauzować nawet przez cztery tygodnie.

Szczegółowe badania Sime Ivicia wykazały u niego naderwanie torebki stawowej i więzadeł pobocznych. Leczenie wprawdzie już się rozpoczęło, ale trzeba liczyć się z tym, że reprezentant Chorwacji przez miesiąc nie pojawi się na boisku.
Maciej Gębala ma podkręcony staw skokowy. Jego przerwa w treningach potrwa jednak zaledwie kilka dni. Wiele wskazuje na to, że nasz kołowy powinien być już niebawem do dyspozycji prowadzącego reprezentację Polski trenera Piotra Przybeckiego
Jose Guilherme de Toledo ma krwiaka śródmięśniowego. Oznacza to, że co najmniej przez dziesięć dni będzie musiał odpoczywać od zajęć treningowych. Tymczasem Nemanja Obradović zgłosił problemy z barkiem. Uraz ten pojawia się u niego po raz kolejny, dlatego został skierowany na konsultacje do kliniki Rehasport w Poznaniu. Po ich zakończeniu podjęte zostaną decyzje w sprawie dalszego leczenia.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->