Rejestracja i logowanie

Powieje grozą w Kinie Helios. Mamy zaproszenia dla Czytelników

Wydarzenia 08-03-2018 Autor: ToP Foto: Kino Helios
0
Powieje grozą w Kinie Helios. Mamy zaproszenia dla Czytelników

W piątek 9 marca o 23.00 Kino Helios zaprasza na Maraton Grozy, podczas którego zobaczyć będzie można cztery filmy „z dreszczykiem”. Dla naszych Czytelników mamy na to wydarzenie jedno podwójne zaproszenie.

W trakcie bezsennej nocy obejrzeć będzie można cztery filmy, w których pierwsze skrzypce gra groza, a celem reżysera było solidne przestraszenie widzów. Wśród prezentowanych obrazów będzie jedna premiera i dwa dostępne wyłącznie w Maratonie Grozy.
Maraton zacznie się od filmu „Nieznajomi”, po którym premierowo pokazane zostanie pokazany obraz „Nieznajomi: Ofiarowanie”. Później widzów czekają ekskluzywne pokazy dwóch horrorów: „Amityville: Przebudzenie” i „Bye Bye Man”. 
„Nieznajomi” to oparta o autentyczne wydarzenia historia spotkania ze złem w jego najczystszej postaci. Kristen i James przygotowują się do magicznej nocy. Jest szampan, świece, płatki róż... Po weselnym przyjęciu swoich przyjaciół jadą do letniego domku rodziców Jamesa, który położony jest w ustronnym miejscu. O 4.00 nad ranem ktoś puka do drzwi. I wtedy zaczyna się...
„Nieznajomi: Ofiarowanie” to historia rodziny Jamesonów, która musi przeprowadzić się w odludne okolice. Wydaje się, że w przytulnym domu znajdą ukojenie, ale kiedy w nocy słyszą pukanie do drzwi....
„Amityville: Przebudzenie” to historia nastoletniej Belli, jej rodzeństwa i matki. Rodzina przeprowadza się do nowego domu, dzięki czemu może zaoszczędzić pieniądze na leczenie sparaliżowanego brata Belli od lat przykutego do łóżka. W nowym domu stan brata Belli zaczyna się poprawiać. Z czasem okazuje się, że w tym miejscu doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych szukają zemsty...
„Bye Bye Man” to kolejny film, którego akcja toczy się w domu, do którego trafiają nowi lokatorzy, Tym razem są to trzej studenci, którzy po zamieszkaniu w nowym miejscu zaczynają chorować. Żaden z nich nie zdaje sobie sprawy, że są ofiarami klątwy, która wiąże się z popełnionym przed laty morderstwem.
Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na Maraton Grozy, ufundowane przez Kino Helios. Aby powalczyć o jego zdobycie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Co łączy każdy z czterech filmów, które będzie można obejrzeć podczas piątkowego Maratonu Grozy w Kinie Helios?
Odpowiedzi przesyłać należy na adres redakcja@eplock.pl do godziny 15.00 w czwartek 8 marca. Rozstrzygnięcie konkursu – w piątek około 10.00. Prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika konkursu.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->