Rejestracja i logowanie

Gilberto Duarte może trafić do Montpellier

Wydarzenia 07-03-2018 Autor: ToP
0
Gilberto Duarte może trafić do Montpellier

Dziennik „Midi Libre” poinformował, że portugalskim rozgrywającym Orlen Wisły, który po zakończeniu sezonu 2017/2018 rozstanie się z naszym zespołem, zainteresowany jest obecny lider francuskiej ekstraklasy.

Ekipa Montpellier ma w obecnym sezonie wielkie szanse na zdetronizowanie gwiazdorskiego teamu PSG, nad którym ma obecnie cztery punkty przewagi. Wiele wskazuje więc na to, że Francuzi po raz kolejny znajdą się w jednej z dwóch najsilniejszych grup Velux Ligi Mistrzów. W obecnej edycji Montpellier dotarło już do TOP 16, gdzie zmierzy się z FC Barcelona. Faworytem dwumeczu jest Duma Katalonii, tym bardziej, że pierwszy mecz ma być rozegrany we Francji. Ale Francuzi na pewno nie poddadzą się bez walki, a przykład Orlen Wisły wyraźnie pokazuje, że Barcelonę można ograć nawet w Palau Blaugrana.
Gilberto Duarte wyznał niedawno, że wprawdzie jego kontrakt z Sekcją Piłki Ręcznej Wisła Płock obowiązuje do zakończenia sezonu 2018/2019, jednak znajduje się w nim zapis, dzięki któremu może zostać skrócony o rok. Przekonywał, że nie czuje się w Płocku komfortowo i dlatego chce odejść. .
Na lewym rozegraniu grywają w Montpellier Baptiste Bonnefond i Mathieu Grebille, jednak ten drugi niemal cały czas leczy kontuzje. Kontrakty obu tych graczy są ważne do 2019 roku. Już po tym sezonie wygasają umowy Mohameda Soussiego i Jonasa Truchanoviciusa. Prawdopodobnie obaj pożegnają się z klubem.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->