Rejestracja i logowanie

Będzie niegrzecznie. A nawet bardzo niegrzecznie

Wydarzenia 01-03-2018 Autor: ToP Foto: POKiS
0

Olga Borys, Urszula  Dębska, Grażyna Zielińska i Jacek Rozenek to gwiazdy, które wystąpią w spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”. Zostanie on zaprezentowany w czwartek 19 kwietnia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku.


Karolina ma zidentyfikować zwłoki swojego męża Adama, który zginął w tajemniczych okolicznościach. Młoda wdowa trafia więc do jedynego hotelu w mieście. Czeka tam na nią policyjny psycholog Joanna. Ale i masa niespodzianek, które mniej lub bardziej bezpośrednio wiążą się z mężem Karoliny. Także młoda, bardzo atrakcyjna Alex, która podaje się za córkę zmarłego. 
W całej tej sytuacji fakt, że w hotelu trwa wesele, wydaje się niewiele znaczącym drobiazgiem. W całym spektaklu niemal nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje. Śmierć małżonka nie jest końcem związku. Wprost przeciwnie. A tym, co łączy przedstawienie z grzecznością, jest jej absolutny brak. 
Bilety na „Dwie połówki pomarańczy” dostępne są w Bileterii POKiS przy ulicy Tumskiej 9a, oraz internetowo na stronach www.pokis.infoserw.pl oraz www.kupbilecik.pl. Bilety grupowe zamawiać można telefonicznie pod numerem 570 666 140.
 

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->