Rejestracja i logowanie

Tragiczny wypadek pod Płockiem. Jedna osoba nie żyje

Wydarzenia 13-10-2017 Autor: op. jw Foto: OSP Nowy Duninów
5

Tragiczny wypadek miał miejsce pod Nowym Duninowem. Droga krajowa nr 62, na odcinku Nowy Duninów - Stary Duninów, może być nieprzejezdna nawet do kilku godzin. Należy kierować się objazdem przez miasto Gostynin.

- Podczas manewru wyprzedzania  kierowca alfa romeo czołowo potrącił rowerzystę, jadącego z przeciwnej strony. W wyniku licznych obrażeń ciała, 68-letni mężczyzna zamieszkujący miejscowość Nowy Duninów, poniósł śmierć na miejscu. W tej chwili policja ustala szczegóły zdarzenia - poinformowali strażacy z OSP Nowy Duninów.

Droga krajowa nr 62 jest nadal nieprzejezdna.

 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

z tego co wiem jest tam ograniczenie . jak by jechał przepisowo to by do tego nie doszło

- Samochód wyprzedzał w miejscu, które nie jest oświetlone, a rowerzysta nie miał żadnych elementów odblaskowych - mówi Krzysztof Piasek.

Prawdopodobnie to tego rowerzyste mijaliśmy wczoraj i bardzo slabo było go widać. Mial małe światełko ale ubrany był na ciemno. Nawet mówiłam mężowi, że prawie nie bylo go widać.

To był już wieczór po godzinie 19,było ciemno,a rowerzysta nie miał ani świateł ani nic odblaskowego. Kierowca nie był w stanie go zauważyć.

Nasuwa się pytanie,czy zdarzenie miało miejsce w czasie dnia czy wieczorem? Jeśli był to wieczór czy rowerzysta miał oświetlenie lub światła odblaskowe.Co by nie było straszna tragedia.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->