Rejestracja i logowanie

"Ciężarówka stoi pod ZUS-em i wzbudza niepokój"- Policja zainteresowała się sprawą

Wydarzenia 10-10-2017 Autor: jw
1
Wydarzenia

O dziwnej i niepokojącej sytuacji zawiadomiła nas czytelniczka.

- Jestem właśnie przy ul. Jachowicza, gdzie mieści się ZUS i McDonalds. Przy skręcie w prawo na wysokości instytucji stoi zaparkowana ciężarówka. Wprost na pasie ruchu. Na miejscu była straż pożarna, teraz jest policja. Sprawdzają, co się dzieje. Wygląda na to, że nikt nie chce otworzyć - poinformowała nas czytelniczka.

- Tak, dostaliśmy wezwanie do otworzenia ciężarówki - potwierdził dyżurny PSP w Płocku. - Ale policja zdecydowała o tym, byśmy nie podejmowali działań.

Cała sprawa okazała się mieć dość zabawny finał.

- Tak, oczywiście sprawdzaliśmy sprawę, ponieważ ciężarówka, jak się okazało, stała w tym miejscu od piątku, a w obecnym natężeniu ruchu stwarzała niebezpieczeństwo dla kierujących - wyjaśnił Krzysztof Piasek z płockiej policji. - Byliśmy już skłonni wybijać szyby ze względu na podejrzenie, iż stało się coś bardzo tragicznego, w samochodzie są zwłoki, ale...ostatecznie odnaleźliśmy właściciela pojazdu...w domu. Okazało się, że kierowcy tachograf wskazał, że musi zrobić sobie przerwę, więc ze względu na to, że jest z Płocka, postanowił pójść po prostu do domu i pozostawić ciężarówkę w tym miejscu - zakończył rzecznik.

...i zapomniał o ciężarówce? Policja w każdym razie przypomniała właścicielowi o zgubie, a ta choć niemała, "cała i zdrowa" wróciła do rąk własnych.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

brednie......on stał na pasie włączeniowym, a nie na pasie ruchu. sprawdzajcie najpierw info, bo brednie piszecie.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->