Rejestracja i logowanie

Grzybiarz odnaleziony

Wydarzenia 06-10-2017 Autor: ToP Foto: Teraz Gąbin
2

86-letni Roch Danielewiccz, który wyszedł na grzyby i nie wrócił do domu, został odnaleziony. Mężczyzna został odwieziony do szpitala w Płocku.

Poszukiwaniem grzybiarza zajmowali się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Ich wspólna akcja zakończyła się sukcesem. 


Zaginiony był komunikatywny lecz wyziębiony. Został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku – poinformowała nas st.sierż. Aleksandra Jabłońska z MKP Płock.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Człowieku ogarnij się jaką karę. Osoba ta zrobiła to nie umyślnie, nie planowała postawić na nogi służb państwowych. Mając 86 lat napewno pracował i płacił podatki więc całe swoje życie opłacał tych ludzi pośrednio. To tak jak by ukarać osobę która miała wypadek że musiała przyjechać policja, karetka i straż pożarna. Funkcjonariusze panstwowi są utrzymywanie z naszych podatków i między innymi ich rola jest pomaganie społeczeństwu a nie tylko wlepianie mandatów za nie przechodzenie po pasach.

A teraz powinien zapłacić taka kare plus koszty za akcje że odechciało by mu sie do końca życia choćby patrzeć na grzyby. Grzybków mu sie zachciało......

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->