Rejestracja i logowanie

Co tutaj będzie?

Wydarzenia 05-10-2017 Autor: mg
2

Nad tym, jaka inwestycja ruszyła w sąsiedztwie ronda Lajourdie zastanawiają się mieszkańcy dzielnicy Radziwie i nie tylko, ponieważ na miejscu pracują duże maszyny, a nie ma żadnych tablic informacyjnych.

 Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że już wkrótce na działce po dawnym przedszkolu przy ulicy Portowej w Radziwiu,  ma powstać nowa stacja paliw. Dotąd do ratusza nie wpłynął jeszcze wniosek o pozwolenie na budowę.

- Działka jest własnością prywatną. Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje w tym miejscu tego rodzaju działalność, więc  takiego właśnie wniosku również możemy się spodziewać – mówi Hubert Woźniak z ratuszowego zespołu współpracy z mediami.

Według naszych informacji, Orlen nie zamierza inwestować w dziesiątą stację paliw w Płocku (choć gdyby zamierzał, pewnie i tak by się do tego oficjalnie nie przyznał do momentu „wbicia łopaty” ze względu na rynkową konkurencję). Obecnie możemy jedynie przypuszczać, że całkiem niedługo pojawi się w Radziwiu kolejna stacja paliw w mieście innej marki niż nasza rodzima. I mieć nadzieję, że będzie taniej…

 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Po 1. teren prywatny - odczepcie się. Po 2 po co piszecie notke jak nie macie żadnej wiedzy. Po 3 pareset metrów dalej jest stacja Orlenu i to po tej samej stronie geniusze.

Sami swoi jedna banda .

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->