Rejestracja i logowanie

Autobus nie wyhamował... 15-latka walczy o życie [AKTUALIZACJA]

Wydarzenia 19-06-2017 Autor: Joanna Winiarska Foto: poglądowe
5
 Autobus nie wyhamował... 15-latka walczy o życie [AKTUALIZACJA]

Kierowca autobusu nie miał szans wyhamować. 15-latka trafiła do szpitala.

Dzisiaj, 19 czerwca, około godz. 15.20, na ul. Łukasiewicza doszło do potrącenia pieszej.

- Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 15-letnia dziewczyna nagle wtargnęła na przejście dla pieszych, wprost pod nadjeżdżający autobus Komunikacji Miejskiej, w wyniku czego została potrącona i doznała obrażeń ciała - poinformował Krzysztof Piasek z płockiej policji. - Piesza została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania.

Po dokładnych badaniach okazało się, że stan dziewczynki jest bardzo poważny. Piętnastolatka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana została do jednego ze szpitali w Warszawie.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Wiadomo, że niby przejście itp ale nikt nie przewidzi ze nagle ktoś wleci pod koła a autobus swoją masę ma. Dziewczyna chyba w słuchawkach szła to co się dziwić, nawet pewnie nie spojrzała. Żeby tylko kierowca nie oberwał za jej głupotę bo wiele do powiedzenia nie miał.

Brawo autorzy za tytuł. Zakłamany na maxa. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że to wtargnięcie a nie rozpędzony autobus który nie wyhamował. Rzetelność w dziennikarstwie to podstawa. Młodzież nie patrzy co robi, idzie ze słuchawkami i telefonem jak przecinak i tu tego efekt.

Mogła się patrzeć jak idzie a nie słuchawki telefon i takie są skutki. Żal dziewczyny ale niech to będzie przestrogą ze że trzeba patrzeć na świat a nie tylko wirtualny

Zastanawiam się ,czy progi zwalniające nie byłyby dobrym pomysłem na Łukasiewicza...

To bardzo newralgiczne miejsce w Płocku,duże osiedle mieszkaniowe,kilka szkół,przedszkoli ,żłobków.Chcę zwrócić uwagę spółdzielni ,straży miejskiej ,władz miasta na ciąg pieszy przy budynku Łukasiewicza9,Tuż obok,gdzie kiedyś była kwiaciarnia oraz stał kiosk ruchu.Teraz to matki z dziećmi ,młodzież,ludzie starsi idąc chodnikiem powinni czuć się bezpiecznie,niestety tak nie jest od momentu kiedy samochody dostawcze skracają drogę wyjazdu zamiast ul.Pszczelą jadą chodnikiem,po trawie ,slalomem między dziecmi.Kto zawini gdy dojdzie do nieszczęscia?????????

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->